Home

meč motýľ zlosť svetový pohár v lyžovaní 2017 Stewartov ostrov zaťaženie sága

Jasná má opäť záujem usporiadať Svetový pohár – Apartmány Lenko

Petra Vlhová sa pripravuje na víkendový svetový pohár v Jasnej - Šport -  Rádio Slovensko
Petra Vlhová sa pripravuje na víkendový svetový pohár v Jasnej - Šport - Rádio Slovensko

SP v alpskom lyžovaní žien La Thuile 2020 - program, výsledky | 7sport.sk

Svetový pohár v behu na lyžiach: V nórskom stredisku triumfovali Jouve a  Fähndrichová | Športky.sk
Svetový pohár v behu na lyžiach: V nórskom stredisku triumfovali Jouve a Fähndrichová | Športky.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Svetový pohár: Odermatt ukončil dlhé švajčiarske čakanie na víťazstvo v  Adelbodene
Svetový pohár: Odermatt ukončil dlhé švajčiarske čakanie na víťazstvo v Adelbodene

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Svetový pohár v alpskom lyžovaní | TA3

Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár  Lech 27.11.2020 -
Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár Lech 27.11.2020 -

Svetový pohár Jasná: Trate pre Petru Vlhovú | Šport.sk

Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní premiérovo zavíta do Číny

Svetový pohár: Vlhová a zjazdárky budú na rakúskych pretekoch bez diváckej  kulisy
Svetový pohár: Vlhová a zjazdárky budú na rakúskych pretekoch bez diváckej kulisy

EURÓPSKY POHÁR MUŽOV V ALPSKOM LYŽOVANÍ - Visit Liptov

Som silnejšia, sústredím sa na Svetový pohár a potom na olympiádu,  vyhlásila Vlhová - SITA.sk
Som silnejšia, sústredím sa na Svetový pohár a potom na olympiádu, vyhlásila Vlhová - SITA.sk

Svetový pohár: Kilde víťazom zjazdu vo Val Gardene, Bendík na 60. mieste

ONLINE: Slalom žien - Levi 2017: 2. kolo (Vlhová) | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Skvelá Liptáčka Petra Vlhová: Vyhrala Svetový pohár v Aspene

Petra Vlhová išla 1. kolo obrovského slalomu v rakúskom Semmeringu (streda)  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo obrovského slalomu v rakúskom Semmeringu (streda) | SPORTNET

Zjazd a Super G St Moritz 2023 ▶️ výsledky, Vlhová, live prenos

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký  glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk